WhatsApp
%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ - %100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ | Şen Altın
basket 0

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

www.senaltin.com ' kesinlikle kredi kartı bilgilerinizi göremez.ŞenAltın çalışanları kredi kartı bilgilerinizi öğrenemez,tarafınıza bu bilgileri soramaz.Ödeme işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir ve elektronik ortamda gerçekleştirilen ve güvenli bilgi akışının sağlanmasının gerekli olduğu sistemlerde bir endüstri standardı olan SSL sayesinde, alışveriş yaparken de girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz,senaltin.com 'dan bağımsız olarak şifrelenerek, provizyon alınacak bankanın Sanal Pos sistemine güvenli olarak iletilir.İletilen örnek sayfanın görseli tarafınızla temsili olarak paylaşılmıştır.

Ayrıca sitemizde ödeme güvenliğinizi garanti altına alacak BKM ekspres, paypal ve payu gibi gelişmiş fraud filtrelerine sahipödeme altyapılarıda alternatif olarak sunulmaktadır.

www.senaltin.com olarak yukarıdaki bilgilere ek olarak satın alınan ürün sadece kart hamiline gönderilmektedir. Kart hamili farklı ürün teslimat kişisi farklı ise kesinlikle ürün gönderilmemektedir. Dolayısıyla ürün kart hamilinden habersiz www.senaltin.com'dan satın alınamaz, alınsa da ürün kart hamilinden başkasına teslim edilemez.

3D-Secure, Fraud Filtresi, Sadece Kart Hamiline Teslimat


ŞENALTIN OLARAK BİZ BUNA %100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ DİYORUZ.