basket 0
5 EYLÜL
Yazıyı Paylaş :

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ ?

Bilindiği üzere www.senaltin.com online altın,gümüş,çelik gibi değerli madenlerden imal edilen ürünleri online ortamda satışını sağlamak üzere kurulmuştur. Gerçekte ise ŞenAltın adı altında gerek toptan gerekse perakende olarak ürünlerini satmaktadır.

Günümüz koşullarında insanların yoğun çalışma şartlarında hayatlarını devam ettirme çabalarına şahit olmaktadır. Zorlaşan çalışma koşulları, artan mesailer ile insanların kendilerine ve çevrelerine zaman ayırması nerede ise imkansız hale gelmiştir.

Zorlaşan çalışma koşullarının yanında da gelişen teknoloji insanlara birazcık dahi olsa zaman kazanmasına olanak sağlamaktadır. www.senaltin.com 'da interaktif ortamı kullanarak kuyumcuya gitmeden sizlere zaman kazandırmak adına var olmuştur.

Yaşadığımız deneyimler neticesinde online sektörde altın,gümüş,çelik gibi değerli madenlerin satışının güçlüklerini yaşamaktayız. Yaşadığımız bu güçlükleri ve tarafımıza sorulan soruları derleyip sizlerle paylaşmak istedik. Sonucunda da müşterilerimize sorduk. "Neden Bizi Seçtiniz?" Yazımın devamında online kuyumculukta "Neden Bizi Seçmelisiniz?" soruna cevap vereceğiz.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ?

1- KUYUMCULUKTA GÜVEN EN ÖNEMLİSİDİR.

Kuyumcu halk tarafından sevilen, sayılan, göz önünde olan, davranışları ile herkese örnek olması gereken esnaflardandır. ŞenAltın internet mağazasını ilk 2012 yılında açmasına karşın, perakende ve toptan olarak yaklaşık 20 yılı geçik tecrübeye sahiptir. ŞenAltın Sayın Mustafa Kemal ATATÜRK 'ün de dediği gibi "Tüccar, Milletin Emek Ve Üretiminin Kıymetlendirilmesi İçin Eline Ve Zekasına Güvenilen Ve Bu Güvene Layık Olduğunu Göstermesi Gereken Kişidir." sözünü benimsemiz ve bu doğrultuda çalışmalarına devam etmiştir.

Bize Güvenin, Neden Mi?

*Ürünlerimizin tamamı TSE belgelidir.

*Ürünlerimizin tamamında orjinal ayar damgası bulunmaktadır.

*Ürünlerimizin tamamı tarafınıza fatura ile gönderilmektedir.

*Ürünlerimizin tamamı sigortalıdır.

*Ürünlerimizin tamamı firmamız güvencesi ve garantisi altındadır.

2-ACABA ÜRÜN WEB SİTESİNDE GÖSTERİLDİĞİ GİBİ MİDİR?

Öncelikle yazımızın başında da belirttiğimiz gibi www.senaltin.com 'un amacı sizlere zaman kazandırmaktır. Amacımız ürün satmaktan ziyade sizlere zaman kazandırmak, sizlerle ilgilenmektedir. Tabi size nasıl zaman kazandırdığımızı bizlerle hiç alışveriş yapmdan sizlere yaşatmak zor olsada yazımızda tarif etmeye çalışacağız.

www.senaltin.com 'dan bir ürün beğendiğinizde yapıcak ilk işiniz bu ürünü favorilerine veya sepetinize taşımak olmalıdır. Bizlere ulaşmanız için o kadar çok yol yaptık ki her yol www.senaltin.com 'a çıkmaktadır.

Bu yollar;

1-Instagram Mesaj Destek Hattımız

2-WhatsApp Mesaj Destek Hattımız

3-0850 532 23 70 Çağrı Merkezi Hattımız

4-0533 038 36 46 Cep Telefonu Hattımız

5-Site İçi Canlı Destek Hattımız

Görüldüğü üzere bizlere ulaşabileceğiniz birçok yol bulunmaktadır. Ürününüzü satın almadan önce bu yollardan birtanesini veya birkaçını kullanarak, satın alacağınız ürünün tam olarak canlı halini görebilirsiniz. Canlı halini görmek yetmedi mi? Sizler için üzerimizde deneyebiliriz. Yetmedi Mi ? Boyutları hakkında bilgi vermek amaçlı bozuk paralar ile yanyana koyup fotoğraflayabiliriz.

KISACASI AKLINIZA TAKILAN HER SORUYU CEVAPLAYABİLMEK VE ÜRÜNÜ DAHA NET GÖSTEREBİLMEK ADINA İSTEDİĞİNİZ HERŞEYİ YAPMAYA HAZIRIZ. YETERKİ SATIN ALMADAN ÖNCE BİZE ULAŞIN.

3-ÜRÜNÜ İADE EDEBİLİR MİYİM?

Sitemizde satılan ürünlerin değerleri uluslararası piyasalarda belirlenmektedir.Altın ve gümüş fiyatları, uluslararası altın borsalarındaki fiyat hareketlerine bağlı olarak güncellenmektedir.Bu nedenle Altın, Gümüş vb. ürün siparişleri kesin sipariştir,herhangi bir nedenle iptal ya da iade edilemez. Mesafeli sözleşmeler yönetmeliğinin 6.1maddesi gereğince cayma hakkı kullanılamaz. Bu nedenle para iadesi yapılmamaktadır.Fakat firma insiyatifi kapsamında satın alınan ürünün anlık kur bazında değerinden iade söz konusu olabilir veya müşteri memnuniyeti gereği satın alınan ürünün gramı ile yeni satın alınacak ürünün gramı kıyasla ürün değişimi yapılabilir.Ürün değişimi söz konusu olursa kargo masrafları Alıcıya aittir.

Üründe kusur bulunması halinde birebir değişimi ücretsiz yapılacaktır.Kusur bulma süreniz www.senaltin.com'dan ürünü teslim alma tarihinizden itibaren 1 gündür. Kısacası ürünü teslim alır almaz tarafımıza bilgi vermeniz gerekmektedir. Tarafınızca kontrol etme süreniz tamamlandıktan sonra ürünü iade etmek isterseniz, para iadesi satın almış olduğunuz ürünün işçiliksiz,ham altın üzerinden yapılmaktadır.

NETİCEDE ÜRÜNÜNÜZÜ İADE EDEBİLİRSİNİZ,FAKAT BİZLERLE İRTİBATTA KALMANIZ BU HUSUSTA ÇOK ÖNEMLİDİR.

4-PAZARLIK YAPMAK İSTİYORUM MÜMKÜN MÜ?

www.senaltin.com 'da herşey mümkündür. Yazımızın başlarında da dediğimiz gibi bizler altın ürünlerimizi kendimiz atölyelerimizde yapıp sizlerin beğenize sunmaktayız. Bu sebep ile fiyat konusunda her kuyumcudan daha iddaalıyız. Her ürünümüzde en iyi fiyat garantisi vermekteyiz. Ürünün fiyatlandırılması için 3 etken esastır. Bu esasları sıralamak gerekir ise; altının ham fiyatı, ürünün işçilik fiyatı, kuyumcunun kar miktarıdır. www.senaltin.com 'da bunlar bir standarta bağlanmış ve müşterilerimize en uygun fiyatlar ile sunulmuştur. Fakat pazarlık konusu interaktif ortamlarda pek mümkün olmamaktadır.

www.senaltin.com olarak bizler pazarlığı bizlere ulaşan müşterilerimiz için mümkün kıldık. Nasıl mı? 1 ürün beğenip bizlere hemen yazın ve fiyatı konusunda konuşup anlaşalım.:)

Ürünü çok beğendiniz fakat biraz daha uygun olursa alırmısınız? Bize yazın kim bilir belki hediye ederiz.

PAZARLIK İÇİN BİZE ULAŞIN! :)

5-GARANTİNİZ VARMI? NASIL FAYDALANABİLİRİM?

www.senaltin.com 'dan aldığınız ürünlerin tamamı firmamızın güvencesi kapsamındadır.www.senaltin.com 'dan hazırlanan garanti belgeniz veya sertifikanız var ise garanti kapsamından yararlanmak için ekstra fatura ibraz etmeniz gerekmemektedir.Tamamı değerli yada yarı değerli taşlar ile gerçek altın,gümüş yada platin ile üretilen ürünlerimiz sertifikamızda belirtilen madende,saflıkta ve ayardadır.

*Kullanıcı kaynaklı sorunlarınızda Gelen Ve Giden Kargo Ücretleri müşteri tarafından karşılanır.1 defaya mahsus sorun sizden kaynaklı olsada firmamız tarafından giderilir.

*Yüzük Ölçüsü,Zincir Boyu,Bileklik Boyu gibi ayarlamalar 1 defaya mahsus olmak üzere garanti kapsamındadır.

*Garanti süresi ürünün garanti belgesi veya sertifikasında belirtildiği süre için geçerlidir. Garanti yükümlülüğü ürün bedelini aşamaz.

6-ÖDEMEMİ NASIL YAPABİLİRİM ?

www.senaltin.com 'da ödeme yöntemi olarak 3 farklı metot seçilmiştir. Sırası ile bunlar; kredi kartı ile ödeme, banka havalesi veya banka eftsi ile ödeme,kapıda nakit ödemedir.

Kredi Kartınız ile yapacağınız ödemeleri 4 farklı şekilde yapabilirsiniz. Yapabileceğiniz ödemeler; peşin,2 taksit, 3 taksit, 4 taksit olarak belirlenmiştir.

Ödeme yöntemlerinizi ödeme sayfanızdan özgürce seçebilirsiniz.

7-ÜRÜNÜM KARGODA KAYIP OLUR MU?

Firmamız 20 yıllık tecrübe neticesinde kendi politikalarımız çerçevesinde en iyi kargo firmasınınPTT Kargo olduğuna kanaat getirmiştir. Bütün kargo firmalarının standart kargo poşeti olmasına karşın ürünleriniz PTT Kargo 'da seri numaralı ve barkodlu kargo poşetlerinde gönderilmektedir. Bu durum kargo poşetinin değiştirilip farklı bir kargo poşetine yeniden yerleştirilmesini imkansız kılmaktadır. Ürünlerinizin güvenliği için bu durum www.senaltin.com için olması gereken bir durumdur.

Ürünleriniz ödeme tutarınız ile birebir olarak sigortalanmaktadır. Ürün bedeliniz 300 TL ise kargonuz sizin için özel hazırlanmış özel seri numaralı kargo poşetinin yanı sıra 300 TL olarakta sigortalanmış olucaktır. Ürünün kayıp olması, teslim esnasında hasarlı olması durumunda 300 TL nizi geri almanız mümkün kılınacaktır. Teslim edilmiş ürünlerde hiçbir hak iddaa edemediğimiz için ürününüzü teslim almadan önce kargo poşetinizin seri numarasını ve poşetin hasarlı olup olmadığını sizlerin kontrol etmesi gerekmektedir.

ÜRÜNÜ TESLİM ALMADAN ÖNCE SERİ NUMARASINI KARŞILAŞTIR,POŞETİN HASARLI OLMADIĞINDAN EMİN OL

Sonuç olarak ürününüz kargoda kayıp olabilir ama zararınız sigortalı kargomuz sebebi ile karşılanacaktır.

Ürününüz seri numaralı kargo poşeti ile gönderildiğinden kargo firması tarafından değiştirilemez ve güvendedir.

www.senaltin.com ve PTT Kargo ile ürününüz%100 GÜVENDEDİR.