WhatsApp
XML BAYİ BAŞVURUSU - XML BAYİ BAŞVURUSU | Şen Altın
basket 0

XML BAYİ BAŞVURUSU

Xml Bayiliğimiz Hakkında

www.senaltin.com adresimizde bulunan bütün kategorilerimizi ve binlerce ürünümüzü siz değerli bayilerimizle paylaşıyoruz. Xml bayiliği veren firmalar arasındaki en belirgin özelliğimiz fiyat farkımız ve sürekli olarak güncellenen ürünlerimizdir. Bir müşteri gibi www.senaltin.com'a adresimize girin ve sitemizdeki ürünler ile diğer sitelerdeki hatta tanınmış sektörede en güçlü olan sitelerdeki fiyatlar ile karşılaştırma yapabilirsiniz.

www.senaltin.com bildiğiniz üzere değerli madenlerden imal edilmiş ürünler ile değerli yada yarı değerli taşlardan oluşturulmuş takı ürünlerini imal edip gerek perakende gerekse toptan olarak pazarlamaktadır. Dolayısıyla birbirinden özel ürünlere ilk üreticisinden ulaşmaktasınız.İster beğendiğiniz ürünü isterseniz tasarladığınız ürünü atölyemizde imal edebilmekteyiz.Neticesinde stokta kalmayan ürün olsa dahi sizler için özel olarak üretebiliriz.

Fiyatlarımızın uygunluğu ve dilediğiniz ürünü üretme gücünüz elinizde olduğu sürece sizlerin online ortamda veya serbest piyasadaki rekabet gücünüzü en yüksek düzeyde tutmak bizlerin her zaman önceliği olmuştur.

Tarafınıza sunmayı hedeflediğimiz bütün ürünler bizlerin canlı stoklarında ve mağazamızda hazır olarak bulunmaktadır. Ürünlerimiz siparişinizi oluşturmanız halinde hemen kargolanırlar.

Xml Bayiliğimizde Dikkat Etmeniz Gerekenler

www.senaltin.com online altın satış sitedir. Nitekim ürünlerimizin fiyatları uluslararası piyasalarca belirlenmektedir. Online olarak tarafınızı sunduğumuz xml dosyası içerisindeki ürünlerin madenialtın,gümüş,çelik vb gibidir. Ürünlerimizin taşları pırlanta,elmas,yakut, vb. değerli taşlarla üretilmişte olabilmektedir. Neticesinde sizler altın vb. ürünler için xml bayiliği almaktasınız ve fiyatlarda sürekli olarak uluslararası piyasalara göre güncellenmektedir. Altın takı ürünleri xml desteğinde sürekli olarak fiyatlarınızı güncellemeyi unutmamalısınız.

Xml Bayiliğimizde Genel Şartlar

 1. Bayilik alabilmek için öncelikle aktif olarak online veya perakende mağazanız bulunması gereklidir.
 2. Vereceğimiz XML linki tarafınıza özel kullanıcı adı ve şifre ile yazılım ekibimiz tarafından 1(bir) iş günü içerinde teslim edilir.
 3. Verilen XML linki sadece 1(bir) firma için geçerlidir.
 4. Bayi ürün resimlerini bütün sosyal medya hesaplarında yayınlayabilir,pazarlayabilir,reklam verebilir.
 5. Altın XML desteği için öncelikle www.senaltin.com adresine üye olunması gerekmektedir.
 6. XML linkimizin içerisinde ürünlerimizin genel satış fiyatları gönderilmektedir.Tarafınıza yapılacak olan indirim muhasebemiz tarafından alım-satım cironuza göre belirlenecektir.
 7. Tarafnıza gönderilecek genel satış fiyatı üzerinde satış yapmanız mümkündür.
 8. İş günlerinde saat 15:00 a kadar olan siparişleriniz aynı gün kargoya verilecektir. Fakat kişiye özel ürünlerde kargo süresi normalden uzun olabilir.Ürünlerin tahmini kargo süreleri xml içerisinde tarafınıza gönderilecektir.
 9. www.senaltin.com tarafından ürün kargoları sadece PTT Kargo ile sigortalı ve özel seri numaralı poşetler ile gönderilmektedir. Aksi bir kargo firması ile gönderilmesi mümkün değildir.
 10. Xml desteğimiz için herhangi bir ücret bulunmamakta olup xml desteğinizin devam edebilmesi için aylık en az 50 TL lik alışveriş yapmanız gereklidir.
 11. Ödemelerinizi kapıda ödeme,kredi kartı(4 taksit),havale ile yapmanız mümkündür.

Bütün bu koşulları okuyup kabul etmeniz halinde xml linkiniz tanımlanacaktır.